Чому не варто відмовлятися від кави
Її полюбляв Оноре де Бальзак, а для Вольтера вона зовсім стала фанатичною пристрастю
Впевнений, ти теж не уявляєш свого ранку без чашки ароматної кави. Вона пробуджує організм, додає ранкового тонусу і ти вже легко можеш розпочинати справи на день. Давай переконаємося, що ти обрав саме той напій.
5 причин продовжувати пити каву

1
Кава бадьорить
Бадьорість – найвідоміша властивість кави, бо кофеїн це психостимулятор. Потрапляючи в кров, а з нею – в мозок, він блокує нейромедіатор аденозин. Той, в свою чергу, вже не може пригнічувати бадьорість та стимулювати сон. За його відсутності в організмі збільшується концентрація дофаміна, який дає тонізуючий ефект.
Вже не одне дослідження підтвердило, що кава здатна покращити пам'ять, настрій, швидкість реакції. Хочеш бути розумнішим – пий каву!

2
Кава полегшує болі в м'язах після тренування
За результатами спеціального дослідження дві чашки звареної кави після тренування полегшують біль в м'язах. Учасники поділилися, що вже через годину після випитої кави, чутливість до болю знижувалась.
А судячи з того, що кофеїн здатен збільшувати вміст адреналіну в крові, перед наступним тренування обов'язково спробуй чашку чорної кави.

3
Кава допомагає в боротьбі
з депресією
Тут свою роль відіграє все той же дофамін, вироблення якого підвищує кофеїн. Якщо його більше в організмі – отримуєш більше задоволення. Як наслідок, кава дає більше задоволення, тому це – гарний спосіб в боротьбі з депресією.

Тим паче, ряд досліджень Гарвардського університету показало, що у тих, хто п'є каву, ризик виникнення депресії знижується на 20 % і вони на 53 % рідше здатні на скоєння самогубства.

4
Кава – найліпше джерело антиоксидантів
Кава з кофеїном і без нього містить приблизно однакову кількість антиоксидантів. До того ж, в ній їх більше, ніж у фруктах і овочах разом узятих. Антиоксиданти являють собою речовини, які перешкоджають окисленню і борються з вільними радикалами в організмі. Наприклад, вони знижують ризик виникнення раку ротової порожнини. Кава без кофеїну теж має захисний ефект, а ось у чаї він не був помічений зовсім.

5
Кава рясніє поживними речовинами
Кава містить не тільки кофеїн і антиоксиданти. Велика частина поживних речовин, якими рясніють кавові зерна, залишається в напої і засвоюється організмом.
В одній чашці кави міститься:
Вітамін B2
11% від рекомендованої добової норми
Вітамін B5
6% від рекомендованої добової норми
Марганець і калій
3% від рекомендованої добової норми
Вітамін В3 і магній
2% від рекомендованої добової норми
Така кількість може здатися незначною, але середньостатистична людина випиває по 3-4 чашки на день
Як підсумок, хочеться додати,
що кава може шкодити організму, якщо її пити занадто багато, або ж, якщо мати проблеми з підвищеним тиском, сечовим міхуром або шлунком
Сподіваюсь, ти ще раз себе впевнив, що кава – це твій напій.
До речі, зараз у супермаркеті «Яблуко» діє знижка на 4 варіанти заварної меленої кави «ЖОКЕЙ». Завітай до нас і обери свій – «Еспрессо Італьяно», «Традиційний», «Класичний» чи «По-східному». А можливо і декілька одразу

© Сеть магазинов "Лидер" и "Яблоко". Все права защищены
Made on
Tilda